Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalen-KFF

Följ

Klubben

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Dalen-KFF
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 13:30

      Kungsbacka IF (borta) Juniorlag Herrar


      15:30
    • 14:00

      Fotografering Klubben


      15:00
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:00

      Träning P-14


      16:30
    • 15:30

      Träning PF-16


      16:30
    • 16:30

      Träning P-11


      18:30
    • 16:30

      Träning F-12/13/14


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 18:30

      Träningsmatch P-15


      19:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 18:30

      Askims IK (borta) P-10


      20:30
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Lindome GIF Svart (borta) P-11


      14:00
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:00

      Balltorp mot Dalen/Krokslätts FF Gul (träningsmatch) P-14


      16:30
    • 15:15

      Dalen/Krokslätts FF Blå mot Azalea (träningsmatch) P-14


      16:30
    • 15:30

      Träning PF-16


      16:30
    • 15:30

      Träning P-15


      16:30
    • 16:30

      Träning F-12/13/14


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 17:00

      Västra Frölunda IF Vit (hemma) P-11


      18:30
    • 18:30

      Stenkullen GoIK (hemma) Juniorlag Herrar


      20:30
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:05
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Spelarmöte P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 19:00

      Gothenburg West Football Club (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 20Lör
    • 07:00

      Giffcupen - Tidaholm P-11


      00:00
    • 09:00

      Mossens BK Gul (hemma) P-12


      11:00
    • 13:15

      Landvetter IF 2003 Röd (borta) F-12/13/14


      15:15
    • 15:00

      Mölnlycke IF Gul VIT (hemma) P-15


      17:00
    • 15:00

      Mölnlycke IF Gul svart (hemma) P-15


      17:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Giffcupen - Tidaholm P-11


      18:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Hovås Billdal IF 5 (hemma) P-14


      12:30
    • 11:45

      Hovås Billdal IF 6 (hemma) P-14


      13:45
    • 14:00

      Torslanda IK Röd (borta) P-11


      16:00
    • 14:15

      IF Warta (borta) Juniorlag Herrar


      16:15
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:30

      Träning PF-16


      16:30
    • 15:30

      Träning P-15


      16:30
    • 16:00

      IF Mölndal Fotboll Gul (borta) P-13


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:30
    • 16:30

      Träning F-12/13/14


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 16:30

      Örgryte IS Fotboll Blå (hemma) F-15


      18:30
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
  • 22Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Mossens BK Svart (hemma) P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 18:45

      Ytterby IS Röd (hemma) P-08


      20:45
  • 27Lör
    • 09:00

      Proletären FF Y (hemma) P-12


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag PF17 (Balltorp FF) PF17


      15:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 10:15

      Guldhedens IK PF 13 (hemma) P-13


      12:15
    • 12:00

      Lindome GIF 1 (ej anmälda) (hemma) F-15


      14:00
    • 12:00

      Sävedalens IF Röd (hemma) P-10


      14:00
    • 12:15

      Göteborgs FF (borta) A-lag Herrar


      14:15
    • 15:00

      Balltorps FF 1 (hemma) P-15


      17:00
    • 16:00

      BK Bifrost (borta) P-15


      18:00
  • 28Sön
    • 10:30

      Finlandia Pallo AIF (hemma) P-11


      12:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 14:15

      Kungsladugårds BK 1 (borta) P-11


      16:15
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:00

      Träning P-14


      16:30
    • 15:30

      Träning PF-16


      16:30
    • 15:30

      Träning P-15


      16:30
    • 16:30

      Träning F-12/13/14


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 16:30

      Kållered SK Blå (borta) P-10


      18:30
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 18:30

      Ytterby IS 3 (hemma) Juniorlag Herrar


      20:30
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis