Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalen-KFF

Följ

Klubben

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Dalen-KFF
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 08:00

      Tuve-cup P-15


      17:00
    • 11:00

      Träning Juniorlag Herrar


      12:30
    • 13:00

      IF Mölndal Fotboll röd (borta) P-14


      15:00
    • 14:15

      IF Mölndal Fotboll vit (borta) P-14


      16:15
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:05
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 19:45

      Askims IK (borta) P-08


      21:45
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Mossens BK (hemma) F-12/13/14


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 10:15

      Lindome GIF 1 (hemma) P-13


      12:15
    • 12:00

      Hjuviks AIK Vit (hemma) P-10


      14:00
    • 14:00

      Skärgårdens IK (SSIK)/ Donsö IS (borta) P-12


      16:00
    • 15:00

      Örgryte IS Fotboll Röd (hemma) P-15


      17:00
    • 15:00

      Örgryte IS Fotboll Blå (hemma) P-15


      17:00
  • 5Sön
    • 10:30

      Sävedalens IF Svart (borta) P-11


      12:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Älvsborg FF Blå (hemma) P-14


      12:30
    • 11:30

      Öjersjö cup PF-16


      17:15
    • 14:00

      Flodala cup P-12


      17:30
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:30

      Träning P-15


      16:30
    • 16:30

      Träning F-12/13/14


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 17:00

      Hovås Billdal IF Vit (hemma) P-11


      19:00
    • 17:30

      IFK Fjärås 2 (borta) Juniorlag Herrar


      19:30
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • Heldag

      Ålborg City Cup P-08

    • Heldag

      Träningsläger Juniorlag Herrar

    • Heldag

      Halmstad Cup P-11

    • 09:00

      Guldhedens IK Svart (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 12:00

      Lindome GIF 2 (borta) P-13


      14:00
    • 15:00

      Fässbergs IF 2 (hemma) P-15


      17:00
    • 15:00

      Fässbergs IF 1 (hemma) P-15


      17:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Ålborg City Cup P-08


      10:00
    • 00:00

      Träningsläger Juniorlag Herrar


      21:00
    • 09:00

      Träningsmatch BK Skottfint (borta) P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 13:30

      Azalea BK Umbra (borta) P-14


      15:30
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 14:45

      Azalea BK Röd (borta) P-14


      16:45
    • 15:30

      Träning PF-16


      16:30
    • 15:30

      Träning P-15


      16:30
    • 16:30

      Träning F-12/13/14


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 16:30

      Näsets SK Röd (borta) F-12/13/14


      18:30
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 18:00

      Kållered SK (hemma) F-15


      20:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 18:45

      Utbynäs SK Blå (hemma) P-08


      20:45
  • 18Lör
    • 09:00

      Masthuggets BK Röd (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      IF Mölndal Fotboll Röd (borta) P-15


      13:00
    • 12:00

      Sandarna BK (borta) F-12/13/14


      14:00
    • 12:00

      IF Mölndal Fotboll Vit (borta) P-15


      14:00
    • 12:00

      Azalea BK Vit (hemma) P-13


      14:00
    • 13:30

      Surte IS FK Gul (hemma) P-10


      15:30
  • 19Sön
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 10:30

      Landvetter IS P2014 Vit (hemma) P-14


      12:30
    • 10:30

      Landvetter IS P2014 Svart (hemma) P-14


      12:30
    • 12:00

      Landvetter IF 2003 B (borta) F-15


      14:00
    • 12:00

      KF Velebit (borta) P-11


      14:00
    • 12:15

      Qviding FIF 1 (borta) Juniorlag Herrar


      14:15
    • 13:15

      Proletären FF X (hemma) P-11


      15:15
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:30

      Träning PF-16


      16:30
    • 15:30

      Träning P-15


      16:30
    • 16:30

      Träning F-12/13/14


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 19:45

      Kode IF Svart (borta) P-08


      21:45
  • 25Lör
    • 00:00

      Solängens BK (hemma) F-12/13/14


      02:00
    • 00:00

      Fässbergs IF Lila (borta) P-14


      02:00
    • 00:00

      Fässbergs IF Vit (borta) P-14


      02:00
    • 00:00

      BK Bifrost (hemma) P-12


      02:00
    • 09:00

      integrationssammandrag P-14


      17:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 11:45

      Skärgårdens IK (SSIK)/ Donsö IS (borta) P-13


      13:45
    • 12:00

      Kållered SK (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      IF Mölndal Fotboll Grön (hemma) F-15


      14:00
    • 14:45

      Kareby IS (borta) P-10


      16:45
    • 15:00

      IF Mölndal Fotboll Gul (hemma) P-15


      17:00
    • 15:00

      IF Mölndal Fotboll Orange (hemma) P-15


      17:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Nödinge SK Fotboll Blå (borta) P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 18:45

      SKIF Semberija (hemma) P-08


      20:45