Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalen-KFF

Följ

Klubben

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Dalen-KFF
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Azalea BK (hemma) F-12/13/14


      12:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 11:30

      Askims IK Röd (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Götaholms BK Blå (hemma) P-10


      14:00
    • 14:00

      Fest Klubben


      00:00
    • 14:15

      Älvsborg FF (borta) A-lag Herrar


      16:15
    • 14:30

      Askims IK Svart (borta) P-14


      16:30
    • 15:00

      Kållered SK P15 City (borta) P-15


      17:00
    • 15:00

      Kållered SK P15 Inter (borta) P-15


      17:00
    • 15:45

      Askims IK Röd (borta) P-14


      17:45
  • 2Sön
    • 00:00

      Fest Klubben


      02:00
    • 09:00

      Sammandrag Frejaplan PF-16


      19:00
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 10:30

      Landvetter IS Blå (hemma) P-11


      12:30
    • 12:30

      Mölnlycke IF Tigers (borta) F-15


      14:30
    • 13:30

      Hisingsbacka FC Vit (hemma) P-11


      15:30
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:00

      Träning P-14


      16:30
    • 16:00

      Kareby IS (borta) P-10


      18:00
    • 16:30

      Planeringsmöte fotbollsskolan P-08


      17:15
    • 16:45

      Träningsmatch mot Väster IF F-12/13/14


      18:30
    • 18:30

      Ale United (hemma) Juniorlag Herrar


      20:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:15

      Utbynäs SK Blå (hemma) P-08


      22:15
  • 4Tis
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:05
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Lunden Överås BK Vit (borta) P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      21:00
  • 6Tor
    • 10:00

      Kompisfotboll Klubben


      14:00
    • 10:00

      Kompisfotboll P-15


      14:00
    • 10:00

      Kompisfotboll 6/1 P-08


      14:00
    • 10:00

      Kompisfotboll P-14


      14:00
    • 10:00

      Kompisfotboll P-12


      14:00
    • 10:00

      Träning F-12/13/14


      14:00
    • 10:00

      Kompisfotboll P-11


      14:00
    • 10:00

      Kompisfotboll F-15


      14:00
    • 10:00

      Anmälan Kompisfotboll 6/6 Juniorlag Herrar


      14:00
    • 10:00

      Kompisfotboll PF-16


      14:00
    • 10:00

      Kompisfotboll P-13


      14:00
    • 10:00

      Kompisfotboll P-10


      14:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
  • 7Fre
    • 16:30

      Fest Klubben


      20:30
    • 19:15

      IF Väster (borta) P-08


      21:15
  • 8Lör
    • 08:45

      Träningsläger ute på Asperö. P-12


      00:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 12:00

      IK Virgo (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:15

      Torslanda IK 3 (borta) Juniorlag Herrar


      14:15
    • 15:00

      Landvetter IS P2015 Gul (hemma) P-15


      17:00
    • 15:00

      Landvetter IS P2015 Blå (hemma) P-15


      17:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Träningsläger ute på Asperö. P-12


      17:00
    • 10:30

      IF Vardar/Makedonija Röd (hemma) P-10


      12:30
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 12:00

      Kärra KIF Gul (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Azalea BK Orange (borta) P-13


      15:00
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:00

      Träning P-14


      16:30
    • 15:30

      Träning PF-16


      16:30
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 17:00

      Masthuggets BK (borta) F-12/13/14


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
  • 12Ons
    • 09:30

      Extraträning Sommar P-11


      12:00
    • 09:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Ledare fotbollsskolan P-08


      00:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:05
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      21:00
  • 13Tor
    • Heldag

      Ledare fotbollsskolan P-08

    • 09:30

      Extraträning Sommar P-11


      12:00
    • 09:30

      Träning P-10


      12:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
  • 14Fre
    • Heldag

      Ledare fotbollsskolan P-08

    • 09:30

      Extraträning Sommar P-11


      12:00
    • 09:30

      Träning P-10


      12:00
  • 15Lör
    • 00:00

      Ledare fotbollsskolan P-08


      15:00
    • 12:00

      Angered MBIK Vit (borta) P-11


      14:00
    • 17:15

      Torslanda IK Vit (hemma) P-08


      19:15
  • 16Sön
    • 10:30

      Träning P-15


      12:00
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 12:00

      Sävedalens IF Röd (hemma) P-11


      14:00
    • 12:15

      Fässbergs IF (borta) A-lag Herrar


      14:15
    • 14:00

      Avslutning P11 P-11


      17:00
    • 14:30

      Träning PF17


      15:30
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:00

      Träning P-14


      16:30
    • 16:30

      Träning F-12/13/14


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 16:30

      Föräldramöte F-12/13/14


      18:00
    • 16:30

      Avslutning P-13


      18:30
  • 17Mån
    v.25
    • 09:00

      Ledare fotbollsskolan P-08


      00:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • Heldag

      Ledare fotbollsskolan P-08

    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:30

      Pizzaavslutning P-15


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      21:00
    • 20:15

      Sandarna BK (borta) A-lag Herrar


      22:15
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
  • 23Sön
    • 10:30

      Träning P-10


      12:00
    • 15:00

      Träning P-08


      16:30
    • 15:00

      Träning P-14


      16:30
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:15

      SKIF Semberija (hemma) P-08


      22:15
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 19:30

      Hällesåker IF (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 28Fre
    • 07:00

      Skadevicupen P-10


      00:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevicupen P-10

    • 08:00

      Åsacupen P-11


      00:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevicupen P-10


      21:00
    • 00:00

      Åsacupen P-11


      18:00
    • 10:30

      Mölnlycke IF Gul (borta) P-08


      12:30